Laser frakcyjny gwarantuje wieczną młodość?

Laser frakcyjny stosuje się w zabiegach odmładzających oraz w celu usuwania blizn po trądziku. To stosunkowo nowa metoda, która wyjątkową skuteczność łączy z małą inwazyjnością przeprowadzanego zabiegu. Poleca się go wszystkim osobom, których stan skóry wymaga poprawy, jakiej nie są w stanie zagwarantować kremy lub inne zabiegi kosmetyczne. Wszelkie wątpliwości należy oczywiście omówić z lekarzem lub osobą przeprowadzającą kurację laserem frakcyjnym.

Laser frakcyjny jest niezastąpiony w przypadku blizn potrądzikowych, usuwania zmarszczek, przyspieszeniu odnawiania się skóry wysuszonej przez słońce. Zabieg takim laserem sprawdzi się także u osób z rozszerzonymi porami, suchą, matową skórą twarzy oraz w przypadku osób posiadających piegi, które po laserze frakcyjnym staną się całkowicie niewidoczne.

Laser frakcyjny jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają niski próg bólu, gdyż zabiegi przeprowadzane z jego pomocą są niemal bezbolesne, a w przypadku większych parametrów impulsu czy mocy lasera, stosuje się znieczulenie miejscowe.

Author: seneko-med.pl