Różne oblicza gier Totalizatora Sportowego

Totalizator Sportowy to monopolista na rodzimym rynku gier liczbowych. Został założony w 1955 roku i od tego czasu nieprzerwanie organizuje loterie, które rozpalają wyobraźnię i chęć stania się milionerami u wielu Polaków. W co warto grać?

Klasyczny Lotek

Najbardziej znaną grą Totalizatora jest oczywiście Lotto, wcześniej nazywane Toto-Lotkiem oraz Dużym Lotkiem. W grze musimy skreślić poprawnie 6 spośród 49 liczb. W tej grze wygrane są szczególnie wysokie i dodatkowo często pojawiają się kumulacje.

Mniejsza wersja, czyli Mini Lotto

W Mini Lotto można grać na trzy różne sposoby. Można wysłać los u sprzedawcy, zagrać na stronie internetowej organizatora lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Na czym polega gra? Skreśla się 5 spośród 42 liczb – samodzielnie lub na chybił trafił. Wyniki Mini Lotto są dostępne na stronie internetowej lub w kolekturze.

Kaskada wygranych

Nieco inne zasady obowiązują w Kaskadzie. Tutaj gramy wyłącznie losowo. Decydując się na grę, dostajemy kupon z dwoma zestawami 12 liczb (spośród 24 dostępnych). Losowania odbywają się od poniedziałku do piątku, dokładnie o godzinie 14:00.

Author: seneko-med.pl